Miło nam jest poinformować, iż sandomierski Camping "Browarny" zdobył I miejsce w tegorocznym konkursie na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping 2016".
   W konkursie "Mister Camping" uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w PFCC (Polska Federacja Campingu i Carvaningu). Jest on organizowany corocznie od 1965 roku przez Federację we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz z Polską Organizacją Turystyczną. Ocenie Konkursowej podlega m.in.: zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, estetyka obiektu, jakość oraz świadczone usługi. Przy dokonywaniu oceny campingu uwzględniane były także opinie turystów krajowych i zagranicznych, a także opinie publikowane w mediach.
   Najlepsze campingi - laureaci konkursu - są rekomendowane i promowane przez Federację poprzez umieszczanie ich w wydawnictwach PFCC (takich jak "Polska Mapa Campingów" oraz "Najlepsze Polskie Campingi", publikowane w j. polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim i włoskim), a także na stronie internetowej PFCC i w zagranicznych wydawnictwach campingowych.

   Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=sempol