Katarzyna Dudek odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym oraz zwyciężając  w kategorii „Open” podczas Mistrzostw Świata ,,World Fitness Championships", które odbyły się w dniach 12-13 listopada 2016 roku w Białymstoku.

  Podczas XXXIII sesji Rady Miasta Sandomierza, 23 listopada 2016 roku, w Ratuszu, odbyło się uroczyste spotkanie z mistrzynią.

   W czasie spotkania Marek Bronkowski Burmistrz Sandomierza oraz Robert Pytka Przewodniczący Rady Miasta Sandomierza przekazali uroczyste podziękowania za ogromny sukces zawodniczki, należącej do Ludowego Klubu Sportowego w Sandomierzu.

   - Składam podziękowania za wspaniałą postawę sportową, wielki wkład pracy w budowaniu formy na zawody oraz za obfitujące w laur zwycięstwa, reprezentowanie barw miasta Sandomierza i Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”, - mówił Burmistrz Sandomierza.

   W kolejnej części spotkania włodarz miasta złożył serdecznie podziękowania dla Waldemara Gnatowskiego Trenera złotej medalistki oraz dla Karola Burego Prezesa Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”.

   Z rąk Burmistrza Sandomierza Katarzyna Dudek otrzymała nagrodę w wysokości 2 tys. zł., którą przekazała na potrzeby schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sandomierzu.