Dobiega końca nabór wolontariuszy na 26. Finał WOŚP! Nie przegap - zgłoś się do naszego sztabu jak najszybciej - ostateczny termin naboru zostaje przesunięty do 15.12.2017 roku. W terminie późniejszym nie będzie już możliwości dołączenia do grona kwestujących.
 
   26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków"
 
    Jeśli chcesz zostać wolontariuszem WOŚP w Sandomierzu, wystarczy zgłosić się do Sztabu Sandomierskiego Centrum Kultury (Rynek 25/26, poniedziałek-piątek godz. 8.00-16.00).
   Zainteresowanych prosimy o odbiór i wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego. Poniżej ankieta do pobrania.
    Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli! Przygotowując zdjęcie wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym.
   Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje: swoje dane osobowe, numer PESEL, adres e-mail poprzez który można się z nią kontaktować, a także złożyć pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych (w przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny).
 
Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia 2017 r.
Liczba wolontariuszy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
 
SZTAB WOŚP
Sandomierskie Centrum Kultury
Rynek 25/26 w Sandomierzu
15 832 29 64
biuro@esceka.pl,

www.esceka.pl


ANKIETA WOLONTARIUSZA

REGULAMIN