Sandomierzanka Dagmara Dominiczak  odniosła ogromny sukces zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Świata Fitness, które odbyły się w dniach 1-4 grudnia br.  w Biarritz we Francji. 

   Podczas sesji Rady Miasta Sandomierza, 20 grudnia 2017 r. w Ratuszu miejskim odbyło się spotkanie z mistrzynią, podczas którego  Marek Bronkowski burmistrz Sandomierza oraz Piotr Chojnacki przewodniczący Rady Miasta Sandomierza przekazali uroczyste podziękowania oraz nagrodę za  sukces zawodniczki. Z rąk gospodarza miasta Dagmara Dominiczak otrzymała nagrodę w wysokości 1 tys. zł.

-Z prawdziwą dumą i radością przekazuję na Pani ręce serdeczne gratulacje za wspaniałą rywalizację sportową i zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Świata Fitness we Francji. Składam podziękowania za wspaniałą postawę sportową, wielki wkład pracy w budowanie formy na zawody oraz za obfitujące w laur zwycięstwa reprezentowanie barw miasta Sandomierza - mówił Burmistrz Sandomierza.

Burmistrz miasta przyznał także nagrodę w kwocie 2 tys. zł. dla zawodniczki Ludowego Klubu Sportowego Sandomierz - Katarzyny Dudek -  za wspaniałą rywalizację sportową i zdobycie dwóch złotych medali na Mistrzostwach Świata Juniorów i Weteranów w Rumunii oraz srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata Fitness Biarritz we Francji. Z przyczyn losowych Katarzyna Dudek nie mogła uczestniczyć w spotkaniu.