Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "Trampolina sukcesu" wraz z Młodzieżowym Domem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju od 2014 roku organizuje Ogólnopolski Turniej Tańca pod hasłem "Zaplątane kroki". Tegoroczna edycja odbyła się 1 grudnia w hali widowiskowo-sportowej OSiR.

  Głównym założeniem turnieju było promowanie różnych stylów tańca, popularyzacja tańca jako jednej z form aktywnego wypoczynku oraz stworzenie młodym ludziom warunków do sportowej rywalizacji. Swoje umiejętności przed jury prezentowały setki młodych tancerzy. Zmagania tancerzy w dziesięciu kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych: disco-dance, hip-hop oraz taniec współczesny oceniało trzyosobowe jury.

  Na parkiecie zaprezentowały się 3 młode tancerki z Formacji Tanecznej PARADOX I: Gabriela Kodyra, Aleksandra Śledź oraz Katarzyna Sobieszkoda. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że I miejsce w kategorii taniec współczesny powyżej 15 lat zajęły Gabriela Kodyra i Aleksandra Śledź, natomiast II miejsce w tej samej kategorii wywalczyła Katarzyna Sobieszkoda. Choreografię i tancerki przygotowała Monika Magda.

   Z przyjemnością informujemy, iż Formacja Taneczna PARADOX I awansowała do finału Talentu Sandomierskiego, który rozstrzygnie się 12 grudnia br. w Porcie Kultury w Sandomierzu. Serdecznie zapraszamy Państwa do oddawania głosów na młode tancerki z Sandomierskiego Centrum Kultury. Głosy można oddawać codziennie na 3 różne sposoby: www.echodnia.eu/plebiscyt/karta/paradox-i,40972,1715980,t,id,kid.html

   Bieżące wyniki głosowania można śledzić na bieżąco na stronie internetowej Echa Dnia. Głosowanie zakończy się podczas finału na żywo we wtorek 12 grudnia o godzinie 18.00 Początek finału o godzinie 16 w Porcie Kultury (ulica Portowa 24 w Sandomierzu). Wstęp wolny.