W turnieju, który odbył się 25 listopada 2017 r. w Łosicach wystartowało ponad 140 zawodników z klubów z całej Polski. Zawodnicy Sandomierskiego Klubu Karate zajęli odpowiednio w swoich kategoriach wiekowych i wagowych miejsca:

Jan Skobel wygrał swoją kategorię zajmując 1 miejsce, Mateusz Macias zajął 2 miejsce, Wiktoria Krakowiak 3 miejsce oraz Jakub Śmigała 3 miejsce.

W turnieju tym startowali również zawodnicy Sekcji Karate Klimontów prowadzonej przez sensei Andrzeja Orłowskiego. Najlepiej z nich spisał się Patryk Wróblewski zajmując 1 miejsce w kategorii seniorów +80kg. Jak nam powiedział sensei Andrzej Orłowski zawodników Sandomierskiego klubu Karate czeka w tym roku jeszcze jeden sprawdzian na Otwartych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Mielcu 2 grudnia.