Dzień Kobiet to bardzo wyjątkowe święto dla wszystkich Pań, dlatego u nas świętowanie trwało cały tydzień. Nowy obiekt Sandomierskiego Centrum Kultury "Przełącznik - twórczy zaułek" w dniach 5 - 9 marca gościł wyjątkowe kobiety, które chciały podzielić się swoją pasją i poprowadziły warsztaty dla mieszkanek Sandomierza.

   Poniedziałkowy wieczór był niezwykle twórczy, a ta za sprawą magiiscrapbookingu, o którą zadbała graficzka i pasjonatka rękodzieła - Jagoda Szczęsna.

   Wtorek był czasem prawdziwych metamorfoz! Wszystko dzięki drobnemu kosmetycznemu zabiegowi - hennie brwi i rzęs. Taki oto warsztat połączony z pokazem przygotowała Pani Marzena Dziedzic, kosmetyczka i właścicielka salonu kosmetycznego "Nefretete & SPA"

   W środę w ruch poszły maszyny do szycia. Podczas wyjątkowego warsztatu Katarzyny Piechniak - pani pedagog, której prawdziwą pasją jest szycie Panie miały okazję uszyć niezwykle piękne i praktyczne kosmetyczki.

   W czwartek odbyła się warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania, które poprowadziły pasjonatki zdrowego stylu życia: Katarzyna Dąbek i Aneta Gawron. Uczestniczki warsztatów dowiedziały się, że zdrowe odżywianie nie jest wcale takie trudne, wystarczy wzbogacić swoją dietę w owoce i warzywa i wypijać codziennie ok. 2 litrów wody.

  Ostatniego dnia Tygodnia Kobiet, odbyło się niezwykle ekscytujące spotkanie z Panią Agatą Kwarciany - psychologiem, psychoterapeutą i trenerem umiejętności psychospołecznych. Warsztat poświęcony był budowaniu relacji damsko – męskich.

   Składamy serdeczne podziękowania prowadzącym spotkania Paniom, które sprawiły że wydłużone Święto Kobiet było dla nas wszystkich inspirujące, a przy okazji bardzo praktyczne.

   Tydzień Kobiet wprawdzie już za nami, jednak w „Przełączniku” nadal będą odbywać się ciekawe warsztaty nie tylko dla Pań. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/przelacznik/