Szanowni Państwo,

  z przyjemnością informujemy, że według opinii klientów - dwa sandomierskie obiekty turystyczne tj. Brama Opatowska oraz Centrum Informacji Turystycznej, działające w strukturach Sandomierskiego Centrum Kultury - otrzymały najwyższe wyróżnienia w plebiscycie „Orły Turystyki 2018”.

  Ideą plebiscytu „Orły Turystyki” było zebranie wszystkich ocen klientów, jakie funkcjonują w serwisach internetowych na temat danego punktu czy atrakcji turystycznej (np. w Google Maps, czy na Facebook'u). 

   Średnia z tych ocen stanowi końcowy wynik plebiscytu. Miło nam zatem, że Brama Opatowska uzyskała wynik 9,2/10 oraz Centrum Informacji Turystycznej 8,9/10.

  Otrzymane wyróżnienia są efektem ciężkiej, systematycznej i sprawnej pracy, co dostrzegli zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat prowadzonych przez nas obiektów.


  Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoją opinią na temat naszych obiektów w serwisach internetowych! Otrzymana nagroda jest dla nas wyróżnieniem i motywacją do kolejnych działań na wysokim poziomie.

Link

do bezpośrednich wyników plebiscytu:
http://www.orlyturystyki.pl/city-12362-sandomierz?