Zawodnicy Klubu Karate ,,Trójka Sandomierz’’ wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju zorganizowanym w ramach Świętokrzyskiej Ligi Karate przez Kielecki Klub Karate ,,Koronea ‘’. W turniej, który odbył się 10 grudnia 2017 r. wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek. Klub z Sandomierza reprezentowali: Laura Gielerak, Daria Lubowiecka, Wanesa Święcicka, Kaja Rogowska, Julia Brzozowska, Martyna Ozdoba, Aleksandra Ciżyńska, Antoni Drobiazg, Alessandro Gallo, Piotr Kołacz, Radosław Nowicki, Paweł Trznadel pod opieką Sensei Tomasza Ciżyńskiego. Karatecy z KK ,,Trójka Sandomierz’’ wrócili z 5 medalami. II miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął Antoni Drobiazg, III miejsce wywalczyła Aleksandra Ciżyńska, Wanesa Święcicka, Kaja Rogowska i Paweł Trznadel. Pozostali zawodnicy również zostali wysoko ocenieni przez sędziów turnieju, Daria Lubowiecka zajęła IV miejsce a pozostali zawodnicy klasyfikowali się do VI miejsca.
    Był to bardzo udany turniej dla klubu z Sandomierza.