Okres ferii dla dzieciaków to nie tylko dwa tygodnie laby i odpoczynek od zajęć szkolnych, ale przede wszystkim czas dobrej zabawy. Nasi animatorzy na czas zimowego szaleństwa przygotowali dla najmłodszych odwiedzających OPAK nie lada atrakcje. Uczestnicy zajęć mogli wcielić się między innymi w rolę konstruktorów i samodzielnie wybudować najwyższą wieżę z... makaronu i pianek. Nie małym wyzwaniem okazał się Dzień Indianina połączony z eksperymentami naukowymi oraz turniej gier planszowych.

A jak się podobało młodym odkrywcom? Przeczytajcie sami:

Julka, lat 8 Bardzo mi się podobało jak bawiliśmy się w Indian, robiliśmy wieżę z pianek i to jak musieliśmy owinąć jajko żeby się nie stłukło. Naprawdę bardzo podobały mi się te zajęcia i bardzo bym chciała żeby trwały wiecznie.

Natalka, lat 7 Podobały mi się zabawy w fryzjera, dentystę i rekina. Fajne było jak pracowaliśmy w grupach. Najfajniejsze zajęcia były o Indianach. Ale inne zajęcia też mi się bardzo podobały. Super, że dostaliśmy nagrody i to że graliśmy w ekstra gry. Chciałbym mieć takie zajęcia codziennie.

Julka, lat 9 Bardzo mi się podobały zajęcia. Pani była dla nas bardzo miła. Gry i zabawy były super. Po grach ustawiliśmy się w kolejkę i poprzebijaliśmy balony, z których wyspały się numerki. Pani rozdawała super nagrody. Szkoda, że te zajęcia już się skończyły, były bardzo fajne i zabawne, chciałabym tu być jeszcze raz.

   Zajęcia animacyjne odbyły się dzięki współpracy z Programem PROJEKTOR - wolontariat studencki oraz ekipą animatorów ze Stacyjkowa.