Newsletter

Aktualności

Seniorzy zapraszają na zajęcia i spotkania w sandomierskim OAK

26-09-2008 : Pozostałe

   Klub Seniora, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach i spotkaniach, które odbywają się w Ośrodku Akcji Kulturalnej, przy ulicy Armii Krajowej 1 w Sandomierzu.     
   W sandomierskim OAK, poza zajęciami dla dzieci i młodzieży, odbywają się zajęcia Klubu Seniora z których korzysta ok. 80 osób, mieszkańców Sandomierza.
   Zróżnicowane zajęcia, to oferta dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie wolnego czasu oraz rozwijają swoje zainteresowania i umiejętności. Aktywni seniorzy uczestniczą w zajęciach rekreacyjnych, rehabilitacyjnych oraz tanecznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia komputerowe, dzięki którym dorosłe osoby poznają zasady obsługi komputera, a także uczą się w jaki sposób wykorzystywać możliwości sieci internetowej.
   Dużo miejsca w działalności klubu zajmują imprezy okolicznościowe, turystyczne i rekreacyjne. We wrześniu Klub Seniora wznowił swoją działalność, przerwaną okresem wakacyjnym. Na pierwszym spotkaniu, które zorganizowano w Sandomierskim Parku „Piszczele”, odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wspólne śpiewnie. Podczas spotkania omawiano plan działalności na najbliższe miesiące.
   ***
   Lider klubu – pani Zofia Opala zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach oraz zajęciach. Dodatkowe informacje oraz kontakt w Ośrodku Akcji Kulturalnej, przy ul. Armii  Krajowej 1; tel.: 015 644 50 95.

lista aktualności