Gmina Sandomierz: zadanie inwestycyjne pn. „Rewaloryzacja Parku Miejskiego w Sandomierzu – etap II" realizowane w ramach projektu „Rewitalizacja Sandomierza – miasta dziedzictwa kulturowego i rozwoju“ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.5“ Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich“ Osi VI „Rozwój miast“ RPO Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 .

Nazwa projektu lub programu w ramach projektu „Rewitalizacja Sandomierza – miasta dziedzictwa kulturowego i rozwoju“ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.5“ Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich“ Osi VI „Rozwój miast“ RPO Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 .

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

więcej info na: http://bip.um.sandomierz.pl/index.php?gid=296&grp=...