Informujemy, iż Sandomierz został podzielony na rejony przypisane funkcjonariuszom Straży Miejskiej, którzy pełnią obowiązki strażników rewirowych. Poniżej znajduje się podział zawierający poszczególne ulice miasta.

insp. Grzegorz Żakiewicz - rejon nr 1 zawierający się w granicach: ul. Mickiewicza (na wschód od skrzyżowania z ul. Koseły) - Zawichojska – Żwirki i Wigury – Krakowska /do zach. granic miasta/ - Rokitek – Koseły.

Rejon obejmuje ulice:

Słowackiego (na wsch. od skrzyżowania z ul. Koseły), Szkolna, Ogrodowa, H. Krępianki, Reformacka, Tatarska, Słoneczna, Kazimierza Wielkiego, Staromiejska, Piszczele, Królowej Jadwigi, Krzyżowa, Kręta, Podgórze, Leszka Czarnego, Miła, Księcia Sandomierskiego, Salve Regina, II Pułku Piechoty Legionów, Partyzantów, Krakowska, Jana Pawła II, Wybrzeże im. Marszałka Piłsudskiego,Rejon Starego Miasta.

insp. Paweł Raumiagi - rejon nr 2 zawierający się w granicach: ul. Mickiewicza- Koseły – Rokitek – do zach. granic miasta.

Rejon obejmuje ulice:

Słowackiego (na zach. od skrzyżowania z ul. Koseły), Armii Krajowej, Por. Króla, Plac 3 Maja, Cieśli, Zielna, Maciejowskiego, Kubaszewskiego, Czachowskiego, gen. Żółkiewskiego – Lina, Polskiej Organizacji Wojskowej, Polna.

insp. Adrian Ura - rejon nr 3 zawierający się w granicach: ul. Mickiewicza - Grodzisko – Różana - Kwiatkowskiego

Rejon obejmuje ulice:

Orzechowa, Ożarowska (do skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego), Morelowa, Wiśniowa, Obrońców Westerplatte, Przytulna, Kwiatowa, Frankowskiego, Wiejska, 15 Sierpnia, Modrzewskiego, Reja, Kochanowskiego, Batalionów Chłopskich, Wiosenna, Wąska, Szczęśliwa, Harcerska, gen. Dąbrowskiego, Młodożeńca, Skłodowskiej-Curie, A. Asnyka, Reymonta, Gałczyńskiego, E. Orzeszkowej.

insp. Jarosław Piórecki - rejon nr 4 zawierający się w granicach: na płn. i wsch. od ul. Kwiatkowskiego do granic miasta

Rejon obejmuje ulice:

Sadownicza, Mazurkiewicza, Rolnicza, Warzywna, Ożarowska (od skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego do płn. granic miasta), Sucharzowska, Lipowa, Głęboka, Chwałecka, Milberta, Schinzla, Dobkiewicza, Lubelska, Długa, Czereśniowa, Ogrodnicza, Górna, Pogodna, Mokoszyńska, Miodowa, Zamiejska, Młyńska, Spokojna, Panoramiczna, Mściowska, Tulipanowa, Łukawska, Podmiejska, Błonie, Świerkowa, Łąkowa, Przemysłowa, Działkowców, Przedmieście Zawichojskie, Stara Prochownia, Owocowa, Sadownicza, Dobra, Klonowa, Brzozowa.

insp. Waldemar Orłowski - rejon nr 5 prawobrzeżna część miasta.

Rejon obejmuje ulice:

Lwowska, Mostowa, Portowa, Zarzekowice, Koćmierzów, Strażacka, Piaski, Baczyńskiego, Bosmańska, Hutnicza, Kryształowa, Retmańska, Torowa, Stoczniowa, por. Brzeskiego, Kotwiczna, Marynarska, Piętaka, Żaglowa, Krańcowa, Powiśle, Flisaków, Cicha, Nadbrzeżna, Mokra, Ostrówek, Holownicza, Zaleśna, Wielowiejska, Prosta, Sielecka, Wałowa.

insp. Ryszard Sierant rejon nr 6 zawierający się w granicach: ul. Mickiewicza- Grodzisko – Różana – Kwiatkowskiego – Zawichojska.

Rejon obejmuje ulice:

Żeromskiego, Wojska Polskiego, 11 Listopada, Kościuszki, Parkowa, Jakubowskiego, Czyżewskiego, Sienkiewicza, Puławiaków, Patkowskiego, Okrzei, Krucza, Zacisze;Pallotyńska, Krukowska, Nowa, Jaśminowa, Akacjowa, Wierzbowa, Gołębicka, Energetyczna, Cegielniana, Sucha, Topolowa, Burka.